675557-2025 - Resultaat
België – Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging – Leveren van niersteenverbrijzelaar (lithotriptor - ESWL) met onderhoudscontract
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van niersteenverbrijzelaar (lithotriptor - ESWL) met onderhoudscontract
Beschrijving: Er dient pas een offerte gemaakt te worden in de volgende stap, na deze kandidaatstelling. 1. Eigenschappen van het toestel Om de eigenschappen van het toestel te kunnen evalueren moet er gepaste documentatie ter beschikking gesteld worden. Eveneens wordt er een referentielijst van alle installaties van de laatste 3 jaar meegestuurd. Op jaarbasis zullen er ongeveer 500 tot 600 patiënten behandeld worden (gedurende 3 dagen per week). Het energieniveau van de schokgolven moet stelselmatig kunnen opgedreven worden, met als doel om de patiënt zo weinig mogelijk onder narcose te moeten brengen. Er moet een koppeling met het ziekenhuisnetwerk (KWS) en de PACS mogelijk zijn. De mogelijkheid tot het lokaliseren van de ste(e)n(en) via echo-golven moet mee aangeboden worden. Overname of verwijderen van het oude toestel moet ook in de offerte vervat zitten. Toestel moet van op afstand bedienbaar zijn (zorgverstrekker zit achter een beschermend raam) Het toestel is bij voorkeur niet verplaatsbaar, zodat het in het dedicated ESWL lokaal (met lood in muren) kan blijven staan (kwestie van schade door rondrijden of aan de kant te zetten, te beperken). Een mobiel toestel dat “vast” gezet wordt, behoort dus ook tot de mogelijkheden. De vereisten van het lokaal worden beschreven: • Minimale oppervlakte/hoogte • Vereisten wat betreft de loden bekleding van wanden, vloeren en plafonds • Vaste, noodzakelijke voorzieningen zoals: water, elektriciteit, console,... 2. Onderhoudscontract Er moet een full-omnium onderhoudscontract aangeboden worden. (Momenteel worden er ongeveer 2 000 000 schokgolven per jaar gegeven). 3. Opleiding De opleiding bestaat uit een gebruikers- en een technische opleiding. Zij zal dienen te worden gegeven in sessies aan alle gebruikers en minimaal 2 techniekers op de zetel van de Opdrachtgever. 4. Eventuele demo opstelling In functie van de mogelijkheden kan dit gevraagd worden.
Interne identificatiecode: PPP0WC-373/5861/P8132
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8132_1