67557-2024 - Mededinging
Nederland – Grote containers – Levering van verschillende soorten afvalcontainers voor gebruik op de afval sorteerstations van de Gemeente Almere
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van verschillende soorten afvalcontainers voor gebruik op de afval sorteerstations van de Gemeente Almere
Beschrijving: De afdeling Stadsreiniging van gemeente Almere is verantwoordelijk voor de uitvoering van de taken die voortvloeien uit de Afvalstoffenverordening. In die rol is zij naast afvalinzamelaar ook regisseur voor het afvoeren van alle huishoudelijke afvalstromen. Dit infrastructurele proces wordt geheel geleid door de afdeling Stadsreiniging. In die rol is de afdeling verantwoordelijk voor aanschaf, beheer en onderhoud van al het afvalinzamelingsmaterieel. De verantwoording is voor de uitvoering verdeeld binnen de verschillende afdelingen. Middels deze aanbesteding wil Stadsreiniging verschillende containertypes in verschillende volumes aanschaffen, met hiernaast ook enkele gesloten perscontainers. Deze afzet- en perscontainers zijn beoogd voor verschillende buitenlocaties binnen de gemeente Almere. En worden vervolgens doelmatig bij de afval sorteer -of inzamelstations op locatie ingezet. Zie opdracht
Interne identificatiecode: IA2023.06.06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613000 Grote containers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1