2. Procedure
Procedure
Titel: Europees openbare aanbesteding Reclamebureau 'Nationale Voorlichtingsstrategie Suïcidepreventie'
Beschrijving: De opdracht gaat over de uitvoering van reclamedienstverlening voor de ‘Nationale Voorlichtingsstrategie Suïcidepreventie’. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €1.487.600,- exclusief btw voor vier (4) jaar.
Interne identificatiecode: 2025/EA/03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van drie (3) maal één (1) jaar.