675796-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Nieuwbouw Veiligheidscentrum te Apeldoorn (Bouwkundige werkzaamheden)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw Veiligheidscentrum te Apeldoorn (Bouwkundige werkzaamheden)
Beschrijving: Gemeente Apeldoorn is voornemens om, in samenwerking met de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland) een nieuwe brandweerkazerne inclusief hoofdkantoor te realiseren ten behoeve van de herhuisvesting van de Brandweer-VNOG en medehuurders. De aanbesteding van deze bouw is onderverdeeld in 3 onderdelen die los van elkaar gepubliceerd worden. Op TenderNed zijn deze te vinden met de volgende TN-kenmerken. Bouwkundige werkzaamheden (inclusief sloop) TN566686, Elektrotechnische installatietechnische werkzaamheden TN566688, Werktuigbouwkundige Installatietechnische werkzaamheden TN566689. Onderhavige aanbesteding betreft de Opdracht “Bouwkundige werkzaamheden” t.b.v. realisatie van het Project Nieuwbouw Veiligheidscentrum te Apeldoorn. In grote lijn zal het totaal van de nieuwbouw (circa 14.200 m² BVO) bestaan uit de volgende gebouwdelen: - Voertuigstalling , uitrukremise circa 3.300 m² BVO - Werkplaatsen circa 2.000 m² BVO - Instructie- en oefenruimtes circa 800 m² BVO - Kazernering circa 1.600 m² BVO - Sport circa 1.300 m² BVO - Kantoor circa 3.700 m² BVO - Kantoor medehuurders circa 1.500 m² BVO Tevens maakt de gestructureerde sloop van het bestaande pand op het terrein en de coördinatie van de opdrachten voor Werktuigbouwkunde- en Elektrotechnische Installatietechnische werkzaamheden onderdeel uit van de opdracht.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De Aanbesteder heeft ervoor gekozen om de Opdracht aan te besteden door middel van een Europese niet-openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45111100 Sloopwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Bouwkundige werkzaamheden en Sloop
Beschrijving: Gemeente Apeldoorn is voornemens om, in samenwerking met de VNOG (Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland) een nieuwe brandweerkazerne inclusief hoofdkantoor te realiseren ten behoeve van de herhuisvesting van de Brandweer-VNOG en medehuurders. Onderhavige aanbesteding betreft de Opdracht “Bouwkundige werkzaamheden” t.b.v. realisatie van het Project Nieuwbouw Veiligheidscentrum te Apeldoorn. Bouwkundige werkzaamheden en Sloop. (Zie Selectieleidraad)
Interne identificatiecode: 1