2. Procedure
Procedure
Titel: 220124GPD Raamovereenkomst onderhoud bomen 2023-2025 gemeente Papendrecht
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad en hoofdstuk 1.04 bestek bijlage E. Voor de verdere inhoud van de opdracht, alsmede de tijdsbepaling wordt verwezen naar bestek bijlage E.
Interne identificatiecode: 220124GPD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad en hoofdstuk 1.04 bestek bijlage E nvt
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211300 Rooien van bomen
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt.