Teneinde te kunnen beantwoorden aan de continue en desgevallend dringende behoefte tot aanschaf van somatostatine en analogen, wenst HospiLim over te gaan tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van somatostatine en analogen aan de ziekenhuizen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 3 080 976,98 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Somatostatine kortwerkend
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33690000 Diverse geneesmiddelen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Octreotide kortwerkend
Perceel nr.: 2
Octreotide / lanreotide langwerkend
Perceel nr.: 3