675941-2025 - Resultaat
België – Brandweermaterialen – Raamovereenkomst aankoop ontzettingsmateriaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop ontzettingsmateriaal
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop ontzettingsmateriaal
Interne identificatiecode: PPP171-268/5131/HVZ-2025-012
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111200 Brandweermaterialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Accu aangedreven spreidingsmateriaal
Beschrijving: Accu aangedreven spreidingsmateriaal
Interne identificatiecode: HVZ-2025-012_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Deze verlengstukken zijn speciaal ontwikkeld voor de aangeboden rammen (Perceel 1 - posten 3 en 4), makkelijk monteerbaar en demonteerbaar.)
Perceel: LOT-0002
Titel: Accu aangedreven compacte schaar
Beschrijving: Accu aangedreven compacte schaar
Interne identificatiecode: HVZ-2025-012_2