2. Procedure
Procedure
Titel: Continuous Control Monitoring
Beschrijving: Alliander is op zoek naar een leverancier die een CCM-tool (Continuous Controls Monitoring) levert, deze CCM-tool met hoge snelheid kan implementeren, kritieke geautomatiseerde controls in kan richten, een sterke groei van klant specifieke control verzoeken bij kan benen en ons kan helpen om de volwassenheid van onze interne beheersing te verhogen met behulp van de nieuwe CCM tool.
Interne identificatiecode: T93305
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72260000 Diensten in verband met software, 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72263000 Software-implementatiediensten, 72266000 Advies over software, 72268000 Leveren van software, 72800000 Computeraudit- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000