2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Catering
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is om één (1) Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer af te sluiten voor Cateringdiensten, die voldoet aan alle specificaties en Eisen en aan de toezeggingen van de Inschrijver, ten behoeve van de gemeente Hilversum. Het betreft: - Restauratieve voorziening; - Banqueting service (vergaderlunches, evenementen en avondmaaltijden); - Leveringen overige producten en personeel ten behoeve van cateringdiensten. Het betreft een Raamovereenkomst met een maximale waarde van 1.500.000 EUR gedurende de totale looptijd. Zie verder de Aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1363640
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1: Catering
Beschrijving: Zie eerdere omschrijving en de Aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1