676712-2022 - Geplande opdrachtNederland-Utrecht: Microfilmdiensten
Vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Digitalisering microfilms (IUC20-670)
Referentienummer: IUC20-670
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79961330 Microfilmdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Digitaliseren en metadateren van 85 microfilms inclusief opslag en beheer.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 041 248,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
92512000 Archiefdiensten, 79999100 Scanningsdiensten, 48613000 Elektronische informatieverwerking (EDP)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
In totaal gaat het om het digitaliseren en metadateren van 85 Microfilms van 16mm met een lengte van 65 meter per Microfilm. Daarbij wordt uitgegaan van gemiddeld 40.116 opnamen per Microfilm, wat resulteert in een totaal van circa 3,4 miljoen opnamen (exact 3.409.860 stuks). Het aantal Indexkaarten dat aanwezig is op de Microfilms, wordt berekend op basis van 2 opnamen per kaart. In totaal wordt uitgegaan van 1.704.930 Indexkaarten. Hierbij moet de kanttekening gemaakt worden dat er een aantal opnamen zijn waarvan er meerdere Indexkaarten in één opname zijn verfilmd, zie ook Bijlage 1 (Specificatie van de opdracht) en Bijlage 8 (Scope informatie).