676737-2024 - Resultaat
België – Speciale voedingsproducten – LEVERING VAN DIEPGEVROREN VOEDINGSPRODUCTEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVERING VAN DIEPGEVROREN VOEDINGSPRODUCTEN
Beschrijving: Levering van diepgevroren voedingsproducten
Interne identificatiecode: PPP0NS-852/4542/VUB/2024/RESTO/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15880000 Speciale voedingsproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VUB/2024/RESTO/001_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 03221000 Groenten, 15880000 Speciale voedingsproducten