2. Procedure
Procedure
Titel: Europese SAS-procedure Re-integratietrajecten Participatiewet
Beschrijving: Dit is de Europese SAS-procedure voor Re-integratietrajecten Participatiewet. De procedure wordt als volgt ingericht. Aanbestedende dienst start met een zogenoemde selectiefase. Geïnteresseerde aanbieders kunnen zich aanmelden voor deze selectiefase. In deze selectiefase spreken we dan ook nog niet van een inschrijver, maar van een gegadigde en/of aanmelder. Aanbestedende dienst selecteert in de selectiefase (maximaal) 5 aanbieders per perceel. Hoe de percelen zijn ingericht, welke eisen gelden in de selectiefase en hoe de selectie plaatsvindt leest u in de aanbestedingsdocumenten, specifiek de Selectieleidraad Deel A terug. Aanbestedende dienst nodigt de geselecteerde aanbieders vervolgens uit om een inschrijving te doen welke beoordeeld wordt in de opvolgende niet-openbare fase. De onderliggende opdracht betreft de inzet van externe re‑integratiedienstverlening voor inwoners van de gemeente Eindhoven die ondersteuning nodig hebben op weg naar duurzame participatie of betaald werk. De dienstverlening wordt ingekocht in drie samenhangende trajectsoorten: - Perceel 1: Arbeidsactivering; - Perceel 2: Arbeidstoeleiding inclusief nazorg; - Perceel 3: Arbeidsactivering specifiek voor jongeren in de leeftijd 16-18 jaar.
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gemeente Eindhoven (hierna opdrachtgever of aanbestedende dienst) is op zoek naar een opdrachtnemer die onderstaande opdracht kan uitvoeren. De gemeente volgt hiervoor een Europese SAS-procedure zoals bedoeld in artikel 2.38 en 2.39 Aanbestedingswet 2012. Deze Europese SAS-procedure wordt als volgt ingericht. Aanbestedende dienst start met een zogenoemde selectiefase. Geïnteresseerde aanbieders kunnen zich aanmelden voor deze selectiefase. In deze selectiefase spreken we dan ook nog niet van een inschrijver, maar van een gegadigde en/of aanmelder. Aanbestedende dienst selecteert in de selectiefase (maximaal) 5 aanbieders per perceel. Hoe de percelen zijn ingericht, welke eisen gelden in de selectiefase en hoe de selectie plaatsvindt leest u in onderliggende Selectieleidraad terug. Aanbestedende dienst nodigt de geselecteerde aanbieders vervolgens uit om een inschrijving te doen welke beoordeeld wordt in de opvolgende niet-openbare fase. Nadere uitleg over de inrichting van deze Europese SAS-procedure vindt u terug in onderliggende Selectieleidraad, deze Selectieleidraad wordt samen met een vooraankondiging zoals bedoeld in artikel 2.39 lid 1 onder a Aanbestedingswet 2012 gepubliceerd op het aanbestedingsplatform Mercell. Zodra de gehele Europese SAS-procedure is doorlopen en contractering heeft plaatsgevonden, zal Aanbestedende dienst op hetzelfde aanbestedingsplatform een aankondiging van de opdracht bekend maken zoals bedoeld in artikel 2.39 lid 1 onder e Aanbestedingswet 2012.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000