67733-2023 - MededingingNederland-Ede: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Architect, projectmanagement en installatieadviseur ten behoeve van realisatie brandweerkazerne Ede centrum
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
In 2020 is gestart met een locatieonderzoek voor een nieuwe brandweerkazerne. De huidige brandweerkazerne aan de Breelaan in Ede is sterk verouderd en aan grootschalig onderhoud of vervanging toe.
Uit het locatieonderzoek kwam de locatie Peppelensteeg als voorkeurlocatie naar boven. Daarmee heeft verdere planvorming zich gericht op locatie Peppelensteeg, een perceel met een bergbezinkbassin (hierna bassin) in eigendom van de gemeente Ede. Het bassin is een betonnen bak die bij piekmomenten tijdens een forse regenbui als overstort kan dienen voor het gemengde rioolstelsel.
Voor de komst van de brandweerkazerne naar de nieuwe locatie aan de Peppelensteeg zijn meerdere scenario’s denkbaar.
Voor de verdere uitwerking van de opties wil opdrachtgever een architect, projectmanagement en installatieadviseur inschakelen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Architect
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.
Projectmanagement
Perceel nr.: 2
71315210 Advies inzake bouwdiensten
Installatieadvies
Perceel nr.: 3
71315000 Technische installaties in gebouwen