2. Procedure
Procedure
Titel: PMD zakken
Beschrijving: Levering van PMD-zakken op basis van minicompetitie Op basis van het verleden is de schatting van een afname van ca 1,5 milj zakken per jaar
Interne identificatiecode: 2027-2030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: PMD-zakken
Beschrijving: Levering PMD zakken op basis van minicompetitie naar verwachting 1,5 milj zakken per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging van 2x 12 maanden