2. Procedure
Procedure
Titel: Marcade vzw Marke
Beschrijving: WZC De Ruyschaert Marke P07 Liftinstallatie
Interne identificatiecode: B120075P07
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: B120075P07 - 1
Beschrijving: Marcade vzw WZC De Ruyschaert Marke Perceel 07 - Liftinstallatie
Interne identificatiecode: 1