2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting Catent - Chromebooks
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Chromebooks, en ziet op de levering van chromebooks voor stichting Catent.
Eerdere aankondiging: 393439-2021
Interne identificatiecode: T112065
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000