677746-2024 - Mededinging
Nederland – Kantine- en cateringdiensten – Cateringdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Cateringdiensten
Beschrijving: De aanbestedende dienst wil met deze aanbesteding een meerjarige overeenkomst afsluiten voor cateringdiensten. De aanbestedende dienst is op zoek naar een betrouwbare ondernemer welke middels deze aanbesteding aantoont in deze de juiste partner voor de aanbestedende dienst te zijn. Binnen de scope van de deze opdracht vallen de volgende cateringdiensten: • Bedrijfsrestaurant: Het op werkdagen aanbieden van bedrijfscatering in het bedrijfsrestaurant; • Banqueting: Het verzorgen van lunches en vergaderservice in de daarvoor bestemde vergaderzalen; • Vending: Het beheren van de vendingmachine (snacks en gekoelde dranken) in het bedrijfsrestaurant. De financiële omvang van deze opdracht bedraagt circa.€1.100.000,- voor de totale looptijd van acht (8) jaar, dit is inclusief de optieperiode van vijf (5) jaar. Het financiële aspect van de overeenkomst is op basis van de volgende onderdelen: de vaste aanneemsom, het basis- en luxeassortiment van het bedrijfsrestaurant, de banqueting en de vending.
Interne identificatiecode: IV.100154
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zal een overeenkomst worden afgesloten met één (1) opdrachtnemer voor een periode van drie (3) jaar met een optie om nog eens 5 keer 1 jaar te verlengen. Indien de overeenkomst na drie (3) jaar niet wordt verlengd, is de aanbestedende dienst niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken. De aanbestedende dienst is voornemens om 1 april 2025 te hanteren als startdatum van de overeenkomst.