2. Procedure
Procedure
Titel: IR LASER DEBONDER
Beschrijving: IR LASER DEBONDER
Interne identificatiecode: JPA2026ID79
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JPA2026ID79 - 1
Interne identificatiecode: 1