678253-2024 - Mededinging
Nederland – Verzekeringsdiensten – Wagenpark en werkmateriaal verzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenpark en werkmateriaal verzekering
Beschrijving: Wagenpark en materiaal verzekering circa 45 te verzekeren wagens/materiaal
Interne identificatiecode: wagenpark24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wagenpark en werkmateriaal
Beschrijving: Verzekering
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlening