678269-2022 - MededingingNederland-Oirschot: Tuinbouwdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Maaien bermen en sloten 2023 ev gemeenten Bergeijk en Bladel
Referentienummer: BIZOB-2022-GEZ-JGR-00341
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77300000 Tuinbouwdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Bizob besteedt aan namens de gemeenten Bergeijk en Bladel.
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
Het (ecologische) maaien van bermen, inclusief verwerken
Het bijmaaien rondom bomen en obstakels
Het uitmaaien van sloten, retentievijvers en wadi's
Verwerken slootmaaisel van het waterschap;
Bijkomende werkzaamheden zoals treffen van verkeersmaatregelen en inventariseren flora en fauna.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: gemeente Bergeijk
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het (ecologische) maaien van bermen, inclusief verwerken;
Het bijmaaien rondom bomen en obstakels;
Het betreft een samengevoegde opdracht.
Omdat de werkzaamheden in twee niet-aangrenzende gemeenten ligt, is gekozen om de opdracht te verdelen in twee percelen. Eén perceel voor de werkzaamheden in de gemeente Bergeijk en één perceel voor de werkzaamheden in de gemeente Bladel. Daarnaast zal er worden gewerkt met een variant, waarbij inschrijvers voor beide percelen samen een aparte aanbieding doen. Op basis van de inschrijvingen wordt bepaald of er per perceel wordt gegund of dat de variant (voor beide percelen) wordt gegund.
Perceel 1: werkzaamheden gemeente Bergeijk
Perceel 2: werkzaamheden gemeente Bladel
Variant: werkzaamheden gemeenten Bergeijk en Bladel
De overeenkomst wordt per gemeente aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar.
De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 april 2023.
Perceel 2: gemeente Bladel
Perceel nr.: 2
Variant: gemeenten Bergeijk en Bladel samen
Perceel nr.: 3