678456-2022 - MededingingNederland-Arnhem: Afvalverzameling en –verwerking
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding Afvalverwerking
Referentienummer: 221122-0122
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
Het verzorgen van afvalverwerking voor de locaties van VGGM
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 600 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Maximale waarde is €600.000 over 4 jaar