Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45241100 Bouwen van kades, 45252124 Bagger- en pompwerkzaamheden, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie