2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie & ingebruikname van washers, retoursluis en karrenwasser voor de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA).
Beschrijving: Levering, installatie & ingebruikname van washers, retoursluis en karrenwasser voor de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA). De opdracht bestaat uit twee percelen: - Perceel 1: 4 washers, retoursluis, transfertrolleys en inzetten - Perceel 2: Karrenwasser en kar voor instrumentarium
Interne identificatiecode: 2025-074
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-074 - 1
Beschrijving: - Perceel 1: 4 washers, retoursluis, transfertrolleys en inzetten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-074 - 2
Beschrijving: - Perceel 2: Karrenwasser en kar voor instrumentarium
Interne identificatiecode: 2