Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Klantgeleidingssysteem
Referentienummer: 1-D-29621-22
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 51611100 Installatie van hardware
II.1.4.
Korte beschrijving
Klantgeleidingssysteem voor 2023-2029
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 2 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Een klantgeleidingssysteem die voldoet aan de eisen zoals beschreven in Bijlage 1 en die het klantproces kan
ondersteunen bij diverse publiekslocaties en servicepunten. Het systeem voldoet daarmee aan de Rotterdamse
infrastructuur en landelijke wet- en regelgevingen en kan tevens koppelingen verzorgen met diverse andere
applicaties. Bij de implementatie van het nieuwe klantgeleidingssyteem is er voldoende begeleiding (denk aan
fysieke beschikbaarheid in werkdagen, avonduren, weekenden en diverse opleidingsmogelijkheden voor de
medewerkers) vanuit de leverancier om het implementatietraject soepel te laten verlopen.