2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering ten behoeve van Stichting Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg h.o.d.n. De Rooi Pannen
Beschrijving: Brandverzekering ten behoeve van Stichting Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg h.o.d.n. De Rooi Pannen Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van eisen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Brandverzekering ten behoeve van Stichting Katholiek Ondernemersonderwijs Tilburg h.o.d.n. De Rooi Pannen
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Ingaande op 01-01-2026 tot 01-01-2029 en voorts voor 36 maanden doorlopend, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.