See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Zeeschelde – Antwerpen L.O. Scheldeboorden Noord Bijstand bij de opmaak van de omgevingsvergunningsaanvraag voor de verhoging van de waterkering tot sigmahoogte
Beschrijving: Op de linkeroever van de Schelde te Antwerpen moet een groot deel van de waterkering nog verhoogd worden tot sigmahoogte. De Stad Antwerpen is gestart met de opmaak van het ontwerp voor de publieke ruimte in de zone “Scheldeboorden Noord”. Dit is de zone die loopt van de grens St-Annabos-Esmoreitpark (Noordscheldeweg) tot aan de grens “Speeltuin Charles de Costerlaan”-”ZAS Zeescouts aan de Stroom”.In deze zone wordt de lijn van waterkering, zoals het destijds werd opgemaakt door de Vlaamse Waterweg in haar visienota, geïntegreerd. Vermits de realisatie van de nieuwe sluis voor de jachthaven Linkeroever geen deel uitmaakt van de opdracht wordt de zone opgesplitst in 2 deelzones. Het deel ten noorden van de jachthaven heeft een lengte van ongeveer 1800 meter, het deel ten zuiden van de jachthaven heeft een lengte van ongeveer 325 meter. Inhoud van de opdracht: Vertrekkende van het ontwerp van de waterkering het dossier verder uitwerken tot een volledig dossier voor de omgevingsvergunningsaanvraag- VD1: Opmaak definitief uitvoeringsontwerp uitzichtpunt Gloriantlaan - VD2: Evaluatie van het voorkeursalternatief - VD3: Opmaak projectMER - VWD 1: Opmaak ADC-nota - VD4: Opmaak van het volledige dossier voor de OV
Interne identificatiecode: De Vlaamse Waterweg-ARC-23-0028-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De levering van bijstand bij de opmaak van de omgevingsvergunningsaanvraag voor de verhoging van de waterkering tot sigmahoogte in de zone Scheldeboorden Noord van Antwerpen Linkeroever.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71325000 Ontwerpen van fundering, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden