679263-2023 - Mededinging
België – Gezegeld papier – Leveren van gewatermerkt papier voor de stembiljetten van de lokale en provinciale verkiezingen van 13 oktober 2024.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van gewatermerkt papier voor de stembiljetten van de lokale en provinciale verkiezingen van 13 oktober 2024.
Beschrijving: Een aantal gemeenten stemmen digitaal, een aantal andere stemmen nog met potlood en papier. Deze opdracht betreft het leveren van gewatermerkt papier bestemd voor het vervaardigen van stembiljetten voor de eerstvol-gende gemeente- en provincieraadsverkiezingen ter aanvulling van de strategische voorraad van het agentschap. Deze opdracht omvat het leveren van gewatermerkt papier met een verschillend kleur afhankelijk van de betrok-ken verkiezing: 1: groen stempapier voor de provincieraadsverkiezingen: 505 x 685 mm 2: wit stempapier voor de gemeenteraadsverkiezingen: 505 x 685 mm 3: wit stempapier voor de gemeenteraadsverkiezingen: 685 x 685 mm
Interne identificatiecode: 2023/ABB/VK/001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22420000 Gezegeld papier
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/ABB/VK/001 - 1
Interne identificatiecode: 1