679304-2026 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – A02.54.2026 Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties Oekraïense ontheemden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: A02.54.2026 Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties Oekraïense ontheemden
Beschrijving: Beveiligings- en alarmcentralediensten voor de opvanglocaties in gemeente Leiden. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: A02.54.2026
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare aanbesteding voor de beveiliging- en alarmcentralediensten van opvanglocaties Oekraïense ontheemden t.b.v. Gemeente Leiden
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties
Beschrijving: Beveiliging- en alarmcentralediensten opvanglocaties gemeente Leiden Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie