2. Procedure
Procedure
Titel: 2023.024 Onderhoudswerkzaamheden aan metselwerk
Beschrijving: De werkzaamheden zullen de volgende aspecten omvatten: - Gedeeltelijke of volledige vervanging van voegwerk; - Reiniging van zowel verticale als horizontale oppervlakken; - Impregneren van metselwerk; - Plaatselijke vervanging van kleine delen van het metselwerk; - Aanbrengen van kitvoegen; - Herstellen van pleisterwerk op de stadswallen met cement Zie bestek bijlage 4
Interne identificatiecode: 2023.024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Metselwerk civiele kunstwerken
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45262300 Betonwerk, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen