679403-2025 - Resultaat
België – Wassen van ramen – Raamovereenkomst ramenwas 2025 - 2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst ramenwas 2025 - 2029
Beschrijving: Artikel 43 van de wet van 17 juni 2016 De looptijd van de opdracht overschrijdt de limiet van 48 maanden. Rechtvaardiging: De aanbestedende overheid kiest ervoor om een langdurige en duurzame samenwerking aan te gaan, rekening houden met de beste prijs-kwaliteitsverhouding. In dit dossier zijn de inschrijvers verplicht om alle locaties te bezoeken. Meer bepaald betreft het minstens … aantal locaties. Zoniet kunnen ze geen offerte indienen. Dit neemt heel wat tijd in beslag gezien het om heel wat locaties gaat. Bovendien was de voorbereiding van dit dossier heel intensief waarbij veel verschillende actoren betrokken waren die telkens individueel gecontacteerd dienden te worden.
Interne identificatiecode: PPP0WW-758/5229/tdjd2025_002
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ramen wassen gebouwen Mintus en verenigingen
Beschrijving: Ramen wassen gebouwen Mintus en verenigingen
Interne identificatiecode: tdjd2025_002_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Ramen wassen gebouwen Stad Brugge
Beschrijving: Ramen wassen gebouwen Stad Brugge
Interne identificatiecode: tdjd2025_002_2