2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerking van de Rijksbrede Monostroom Banden en rubber
Beschrijving: De verwerking van de Rijksbrede Monostroom Banden en rubber. 500000 kg
Interne identificatiecode: 202305039
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verwerking van de rijksbrede Monostroom Banden en rubber
Beschrijving: 500000 kg 500000 kg
Interne identificatiecode: 1