2. Procedure
Procedure
Titel: Beneden-Zeeschelde – Antwerpen RO Hobokense Polder tot Helihaven Geactualiseerd Sigmaplan Oeverstabilisatie en realisatie van de Sigmakering Deelzones 4 t.e.m. 5
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de aanleg van dijken en waterkerende constructies op Sigmapeil, ter hoogte van de voormalige petroleumcluster (Petroleum-Zuid, Antwerpen RO) langsheen de Beneden-Zeeschelde. Daarnaast wordt in het project de verlenging van de bestaande petroleumpier (beschermd monument) voorzien, alsook een belangrijk aandeel afbraakwerken (boven- en ondergronds leidingwerk, bestaande (beton)constructies,…) en een nieuwe mobiele waterkeringspoort Ten slotte worden aanpassingen doorgevoerd aan de betonplatformen die grenzen aan en horen bij de petroleumpier Het geheel van de werken kadert in de uitvoering van het geactualiseerde Sigmaplan.
Interne identificatiecode: ARC-25-0013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: vooraankondiging op 10/09/2025
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45111100 Sloopwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45247230 Bouwen van dijk, 45246400 Werkzaamheden voor hoogwaterpreventie, 45253400 Bouwwerkzaamheden voor petrochemische industrie, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden, 45241000 Havenbouwwerkzaamheden, 45212352 Bouwwerkzaamheden aan industrieel monument, 45223210 Constructiestaalbouw, 45243510 Aanleg van dijken en kades, 45241300 Bouwen van pieren, 45231100 Algemene bouwwerkzaamheden voor pijpleidingen, 45244200 Havensteigers, 45212314 Bouwwerkzaamheden aan historisch monument of gedenkteken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-25-0013 - 1
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de aanleg van dijken en waterkerende constructies op Sigmapeil, ter hoogte van de voormalige petroleumcluster (Petroleum-Zuid, Antwerpen RO) langsheen de Beneden-Zeeschelde. Daarnaast wordt in het project de verlenging van de bestaande petroleumpier (beschermd monument) voorzien, alsook een belangrijk aandeel afbraakwerken (boven- en ondergronds leidingwerk, bestaande (beton)constructies,…) en een nieuwe mobiele waterkeringspoort Ten slotte worden aanpassingen doorgevoerd aan de betonplatformen die grenzen aan en horen bij de petroleumpier Het geheel van de werken kadert in de uitvoering van het geactualiseerde Sigmaplan. Vaste en voorwaardelijke delen: - werken in deelzone 5 - werken in deelzone 4 - verlenging van de petroleumpier - aanpassing van de betonplatformen aan de petroleumpier
Interne identificatiecode: 1