679613-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Ground Run-up Enclosure Vliegbasis Eindhoven
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Ground Run-up Enclosure Vliegbasis Eindhoven
Beschrijving: Voor de vliegbasis Eindhoven is een akoestisch dempende faciliteit benodigd om met het proefdraaien van de vliegtuigen binnen de vergunde geluidszonering te blijven, een zogenaamde Ground Run-up Enclosure (GRE). Circa 10.000 m2 bvo
Interne identificatiecode: 25520
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding verloopt volgens de Europese concurrentiegerichte dialoog uit hoofdstuk 4 van het ARW 2016.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Voor de vliegbasis Eindhoven is een akoestisch dempende faciliteit benodigd om met het proefdraaien van de vliegtuigen binnen de vergunde geluidszonering te blijven, een zogenaamde Ground Run-up Enclosure. Circa 10.000 m2 bvo.
Interne identificatiecode: 1