679614-2026 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – NU CBO Meilan - Meubilair Roerganger
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU CBO Meilan - Meubilair Roerganger
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair ten behoeve van CBO Meilan - locatie De Roerganger Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000