679615-2022 - MededingingNederland-Utrecht: Bestelwagens
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Kopen van voertuigen (heraanbesteding)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34136000 Bestelwagens
II.1.4.
Korte beschrijving
Cedris wenst door middel van deze Europese openbare heraanbesteding voor haar leden een raamovereenkomst met drie opdrachtnemers per perceel te sluiten voor het kopen van voertuigen. De opdracht is gesplitst in onderstaande percelen:
1. Perceel 1 betreft de koop van personenwagens inclusief elektrische personenwagens.
2. Perceel 2 betreft de koop van niet elektrische bestelwagens / (kleine) personenbussen, inclusief 9-persoonsbussen.
3. Perceel 3 betreft de koop van elektrische bestelwagens.
4. Perceel 4 betreft de koop van elektrische (kleine) personenbussen, inclusief 9-persoonsbussen.
Eerder is al een aankondiging inzake deze opdracht gepubliceerd op TenderNed. De doelstelling is bij deze oorspronkelijke aanbesteding niet behaald en daarom heeft Cedris besloten om over te gaan tot deze heraanbesteding. Zie verder ook paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Koop van personenwagens inclusief elektrische personenwagens
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
34110000 Personenwagens, 34144900 Elektrische voertuigen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Momenteel bestaat het totale wagenpark van de Deelnemers uit 3.162 voertuigen (lease + koop voertuigen). In de aankomende periode van 8 jaar zullen de voertuigen gefaseerd vervangen worden. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Elke deelnemer bepaalt zelf wanneer de voertuigen worden vervangen en of deze gekocht of geleased zullen worden. Het feitelijk aantal voertuigen dat gekocht of geleased wordt kan hoger of lager liggen dan het aantal voertuigen in het huidige wagenpark en is aan fluctuaties onderhevig. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. De deelnemers hebben geen afnameverplichting en geven geen omzetgarantie.
Zie verder paragraaf 2.9 van de Aanbestedingsleidraad.
Koop van niet elektrische bestelwagens/(kleine) personenbussen
Perceel nr.: 2
34136000 Bestelwagens, 34144700 Bedrijfswagens
Koop van elektrische bestelwagens
Perceel nr.: 3
34136000 Bestelwagens, 34144900 Elektrische voertuigen
Koop van elektrische (kleine) personenbussen
Perceel nr.: 4
34144700 Bedrijfswagens, 34144900 Elektrische voertuigen