2. Procedure
Procedure
Titel: ICT diesten voor de co-sourcing van de toepassing agora
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de ontwikkeling via een co-sourcing model van de dossierafhandelingstoepassing agora.
Interne identificatiecode: Rekenhof-2022/S2.4/01-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de ontwikkeling via een co-sourcing model van de dossierafhandelingstoepassing Agora.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies