679815-2024 - Resultaat
België – Sneeuwruimingsdiensten – Raamovereenkomst voor sneeuw- en ijzelbestrijding winterperiode 2024-2028 met 2 mogelijke verlengingen van 1 jaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor sneeuw- en ijzelbestrijding winterperiode 2024-2028 met 2 mogelijke verlengingen van 1 jaar
Beschrijving: De opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor het inzetten van een dienstverlener (full-service) die in de winterperiode instaat voor de sneeuw- en ijzelbestrijding op de rijbanen en fietspaden waar nodig. Deze opdracht wordt opgevat als een dienstenopdracht waarbij de inschrijver instaat voor de volledige uitvoering van de opdracht. De dienstverlener staat zelf in voor de zoutstrooiers, trekkende voertuigen, sneeuwruimers, dooizouten en manschappen. Deze opdracht omvat een geraamd aantal van 20 km fietspaden en 180 km straten, op het grondgebied Grimbergen. De inschrijver beschrijft in zijn toe te voegen plan van aanpak over welk materieel en voertuigen hij beschikt om het gevraagde werk optimaal te kunnen uitvoeren. Minimaal beschikt de inschrijver voor de uitvoering van deze opdracht over: - 2 zoutstrooiers - 2 sneeuwschoppen (duwer) - 1 kleine (smalle) zoutstrooier voor de fietspaden - 1 smalle sneeuwschop (duwer) voor de fietspaden In de periode van 16 november tot 14 maart is de dienstverlener verantwoordelijk voor het sneeuwvrij en ijsvrij houden van de gemeentelijke wegen en fietspaden. Gedurende deze periode staat de dienstverlener klaar voor het uitvoeren van zijn opdracht na een simpele telefonische oproep vanwege de leidend ambtenaar of zijn afgevaardigde. Er wordt rekening gehouden met een inzet van 2 rondrijders. Er kan opdracht gegeven worden om enkel prioritaire routes, of alle routes te behandelen. Volgens noodzaak kan er gevraagd worden om af te wijken van deze standaard en specifieke plaatsen te behandelen. Desgevallend dient de dienstverlener de behandeling van de gevraagde locatie binnen een tijdspanne van maximum 45 minuten aan te vatten. Bij het overschrijden van deze termijn wordt de boeteclausule toegepast. De smeltmiddelen dienen, in voldoende voorraad, beschikbaar te zijn bij de opdrachtgever. Hij dient ook de nodige contracten aan te gaan met de leveranciers zodat er steeds voldoende voorraad aanwezig is of tijdig kan aangeleverd worden. De aannemer staat in voor de winterbestrijding van de wegen en fietspaden, dit volgens het strooiplan dat is opgemaakt door de gemeentelijke diensten (zie verder en zie bijlage c). Per strooidag wordt er een uitdraai van de track and trace overgemaakt met minimaal het overzicht van de behandelde wegen, de geleverde prestaties en vermelding van het zoutverbruik. Het bestuur heeft een strooiplan opgemaakt volgens bepaalde prioriteit en routes. Het plan met de opdeling wordt toegevoegd aan dit lastenboek.
Interne identificatiecode: PPP06I-1186/4396/2024/1091
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90620000 Sneeuwruimingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/1091_1