679826-2023 - Mededinging
België – Diensten voor slibverwijdering – Slibruiming Bonte Hanek Schoten, Fase 2
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Slibruiming Bonte Hanek Schoten, Fase 2
Beschrijving: Deze opdracht bestaat uit de verwijdering en afvoer van slib uit de Hofgracht Oost, de Hofgracht Noord, de Romantische beek, een klein stuk van de gracht aan de Bremdonckdreef en de vijver Oost, in het voormalig kasteelpark ‘Bonte Hanek’ te Schoten. In een eerste fase werd reeds het grootste deel van de vijver geruimd. Deze opdracht omvat voornamelijk: - Het opmaken van een plaatsbeschrijving van de toegangswegen naar de grachten en -vijvers, de bruggen, de afsluitingen, haar oeverbescherming en waardevolle, te behouden vegetaties (dreefbomen, bos); - De organisatiemaatregelen inzake verkeer gedurende de werken: maken van doorgangen, tijdelijke dienstwegen, werfzones. Het voorzien van de nodig afrasteringen, signalisatieborden, omleidingen edm.; - Afhankelijk van de vooropgestelde werkwijze wordt de vis afgevangen en in naburige wateren gedeponeerd op initiatief van het ANB; - De nodige voorbereidende werken voor het toegankelijk maken van de werken: snoeiwerken, verwijderen van omgevallen bomen en takken en andere groen uit de vijver; inrichten werfzones voor het laden van het slib; enz. ; - Het inpeilen van de te ruimen waterlichamen; - Het grondig ruimen van de verschillende waterlichamen; - De directe afvoer van het slib (mechanische ontwatering is toegestaan, mits het nemen van de nodige maatregelen). Het plaatselijk deponeren of in stock plaatsen voor uitdroging is niet toegestaan; - De uitpeiling van de geruimde waterlichamen; - De afvoer van de ruimingsproducten naar een plaats van hergebruik buiten de werf en/of de afvoer naar een verwerkingsinstallatie en/of de afvoer naar een stortplaats; - De definitieve herbestemming van de ruimingsproducten.
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOW-2023-166
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513600 Diensten voor slibverwijdering
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 90513600 Diensten voor slibverwijdering