Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakonderhoud
Referentienummer: 2022/1202RN
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud en glasbewassing (separatie- en binnenglas) voor locaties van CVO Zuid-West Fryslân.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/05/2023Einde: 30/04/2027
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
vier (4) optiejaren