679854-2026 - Mededinging
België – Museumdiensten – Conservatie- en restauratiebehandelingen en rapporten schilderijen in het leuvense stadhuis
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Conservatie- en restauratiebehandelingen en rapporten schilderijen in het leuvense stadhuis
Beschrijving: Conservatie- en restauratiebehandelingen en rapporten schilderijen in het leuvense stadhuis
Interne identificatiecode: 2026-41-M
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92521000 Museumdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026-41-M - 1
Beschrijving: Conservatie- en restauratiebehandelingen en rapporten schilderijen in het Leuvense stadhuis
Interne identificatiecode: 1