2. Procedure
Procedure
Titel: 22268 – Directievoering en Toezicht Quintax Apeldoorn
Beschrijving: De opdracht betreft directievoering en Toezicht op locatie Quintax in Apeldoorn. Voor de inzet van de Directie UAV en toezicht wordt vooralsnog uitgegaan van de volgende gemiddelde inzet, inclusief reistijd, bezoeken, vergaderingen etc.: - Directievoerder gemiddeld 8 uur/week, totaal 1.000 uur - Toezicht gemiddeld 30 uur/week, totaal 3.600 uur Totaal aan aantal uren Directievoering & Toezicht: totaal 4.600 uur Oppervlakte: Werkzaamheden Gebouw Centrum: Het dakoppervlak voor de te vervangen dakbedekking met isolatie betreft circa 8650 m2. Er worden 25 stuks LBK’s vervangen/samengevoegd tot 12 nieuwe en 8 gereviseerde LBK’s. Werkzaamheden Gebouw Centrum en Zuid: Het dakoppervlak voor de te vervangen bliksembeveiliging betreft circa 9500 m2. De daken van gebouw centrum en gebouw zuid hebben een oppervlakte van respectievelijk 8650 m2 en 850 m2. Disciplines: Directievoering & Toezicht.
Interne identificatiecode: 22268
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het vervullen van de werkzaamheden van Directie UAV en Toezicht op de vervangingswerkzaamheden van de luchtbehandelingskasten, dakbedekking en bliksembeveiliging op locatie Quintax in Apeldoorn. Naast directievoering en toezicht op de uitvoering is afstemming met het primaire proces van groot belang, vanwege de vereiste continuïteit. Disciplines: Directievoering en Toezicht Het vervullen van de werkzaamheden van Directie UAV en Toezicht op de vervangingswerkzaamheden van de luchtbehandelingskasten, dakbedekking en bliksembeveiliging op locatie Quintax in Apeldoorn. Naast directievoering en toezicht op de uitvoering is afstemming met het primaire proces van groot belang, vanwege de vereiste continuïteit. Disciplines: Directievoering en Toezicht
Interne identificatiecode: 1