2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging DRIS-panelen bushaltes
Beschrijving: Doormiddel van deze Europees openbare aanbestedingsprocedure wil de gemeente een overeenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer voor de levering, installatie en onderhoud van 11 stuks DRIS-displays ten behoeve van de gemeente Edam-Volendam. Ook de demontage en het afvoeren van bestaande DRIS-displays behoort tot de scope van de Opdracht. Er wordt bij deze Opdracht vanuit gegaan dat de masten en fundaties van de DRIS-displays blijven staan en worden hergebruikt. Er wordt verwacht dat de inschrijver de nieuw te leveren DRIS-displays aansluit op het Centraal Distributiesysteem DRIS, afgekort CDD. 11 stuks
Interne identificatiecode: 26.401-OW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64216000 Elektronische berichten- en informatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vervanging DRIS-panelen
Beschrijving: Zie Inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Inschrijvingsleidraad en Overeenkomst