680000-2022 - MededingingNederland-Beilen: Straatreinigings- en veegdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Prestatiecontract straatreiniging Midden Drenthe
Referentienummer: 2901767
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het verwijderen van onkruid op verharding alsmede al het afval op verharding, zoals natuurlijk vuil, zwerfvuil en vuil in de goot binnen de bebouwde kom en buiten de bebouwde kom, door één Opdrachtnemer op basis van prestatie- en aanvullende eisen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77340000 Snoeien van bomen en heggen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.