2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor de evaluatie van de Belgische bijdrage aan de globale gezondheid
Beschrijving: Deze opdracht betreft de evaluatie van de Belgische bijdrage aan de globale gezondheid, met een focus op de versterking van gezondheidssystemen.
Interne identificatiecode: S2/2026/02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79419000 Evaluatie-adviesdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: S2/2026/02 - 1
Interne identificatiecode: 1