2. Procedure
Procedure
Titel: Realistische Oefenen
Beschrijving: De Veiligheidsregio Flevoland (VRF) en de Veiligheidsregio Gooi en vechtstreek (VRGV) tezamen (VRFGV) start een Europese openbare aanbesteding voor het faciliteren van oefenmomenten ten behoeven van het Realistisch oefenen voor de Brandweer. De opdracht omvat het beschikbaar stellen van realistische oefenfaciliteiten, het beschikbaar stellen van het oefencentrum, het leveren van ondersteunende diensten en het aanbieden van facilitaire voorzieningen zoals catering. De geraamde waarde van de opdracht over de gehele looptijd van vier (4) jaar is €1.736.000 exclusief BTW. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is €2.562.000 exclusief BTW. De opdracht betreft het leveren van 50 momenten per jaar t.b.v. Realistisch Oefenen (aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend)
Interne identificatiecode: VRFGV0043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 75251000 Brandweerdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Realistisch Oefenen
Beschrijving: De Veiligheidsregio Flevoland (VRF) en de Veiligheidsregio Gooi en vechtstreek (VRGV) tezamen (VRFGV) start een Europese openbare aanbesteding voor het faciliteren van oefenmomenten ten behoeven van het Realistisch oefenen voor de Brandweer. De opdracht omvat het beschikbaar stellen van realistische oefenfaciliteiten, het beschikbaar stellen van het oefencentrum, het leveren van ondersteunende diensten en het aanbieden van facilitaire voorzieningen zoals catering. De geraamde waarde van de opdracht over de gehele looptijd van vier (4) jaar is €1.736.000 exclusief BTW. De maximale waarde van de Raamovereenkomst is €2.562.000 exclusief BTW. Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de Raamovereenkomst is initieel 2 jaar (24 maanden). De VRFGV heeft de mogelijkheid om de Raamovereenkomst te verlengen met twee (2) opties van elk één (1) jaar. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst is derhalve vier (4) jaar.