2. Procedure
Procedure
Titel: Meerinzicht Inkoop coördinator Sociaal Domein
Beschrijving: Meerinzicht Inkoop coördinator Sociaal Domein
Interne identificatiecode: T55475
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000