Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land