See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: MICRO SCALE SHEET RESISTANCE PROBER
Beschrijving: MICRO SCALE SHEET RESISTANCE PROBER
Interne identificatiecode: JPA2026ID36
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JPA2026ID36 - 1
Interne identificatiecode: 1