68092-2020 - ResultaatNederland-Tiel: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur GIS medewerker t.b.v. dijkversterkingsprojecten
Referentienummer: 2019148651
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
WSRL is door middel van deze aanbestedingsprocedure 1 overeenkomst aangegaan voor een GIS-medewerker voor de periode van de verkenningsfase van dijkversterkingsproject Streefkerk-Ameide-Fort-Everdingen en voor het dijkversterkingsprojectproject Kop van de Betuwe.
Deze periode wordt geacht te eindigen met het vaststellen van het voorkeursalternatief en zal naar verwachting 18 maanden duren. Halverwege deze periode zal een herijking van de opdracht plaatsvinden in verband met het inschakelen op dat moment van een ingenieursbureau.
Optioneel is het mogelijk de overeenkomst met een periode te verlengen die passend is om het project af te ronden. Dit onder gelijkblijvende voorwaarden.
De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 3.2.2020. Het betreft een functie voor 18 uur per week (10 uur voor SAFE en 8 uur voor Kop van de Betuwe) met de mogelijkheid om het aantal uur, indien nodig, per maand bij te stellen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
136631 inhuur GIS medewerker t.b.v. dijkversterkingsprojecten.