2. Procedure
Procedure
Titel: Security- en Pentesten
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het afsluiten van nieuwe raamovereenkomsten met vijf geschikte partijen die op aanvraag pentesten en andere securitytesten kunnen uitvoeren op de systemen, netwerken en applicaties van HbR of leveranciers van HbR en de uitkomsten daarvan kunnen opvolgen. Het doel van security-penetratietesten is het verkrijgen van inzicht in de status en effectiviteit van de beveiligingsmaatregelen.
Interne identificatiecode: SV11102024
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72800000 Computeraudit- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000